מתחתנים >> צילום אירועים >> שרון >> נתניה >> יניב כהן דינמיקה סטודיו
 
 
יניב כהן דינמיקה סטודיו
 
 
התקשרו לדינמיקה סטודיו
053-5983996
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

קצת עליי

 
היי, שמי יניב כהן ואני צלם אירועים וחתונות עם ניסיון עשיר בארץ ובחו"ל. מאז ומעולם הסתקרנתי בכל נוגע לצילום הדיגיטלי. כשהתבגרתי למדתי את הנושא באופן מקצועי, וברשותי תואר ראשון בקולנוע. בשלב מאוחר יותר זכיתי להפוך את האהבה שלי למקצוע, והתחלתי לעבוד כמורה לקולנוע וכצלם מקצועי. מאז - זה סיפור אהבה שנמשך.

דינמיקה של הנאה

ב-2004 החלטתי לפתוח סטודיו צילום פרטי וקראתי לו יניב כהן - דינמיקה סטודיו. בחרתי את השם הזה אחרי מחשבה, כי חיפשתי משהו שמשקף את מה שאני הכי מאמין בו. לדעתי חשוב שתהיה דינמיקה טובה וכימיה מוצלחת בין הזוג לצלם. אני באמת חושב שזה בדיוק מה שנותן לתמונות את האופי ואת ה"חיות" שלהן, וזה בדיוק מה שהופך את היום לחוויה חיובית, משוחררת ומלאה בהנאה.

לכל אחד יש את הצלם שלו

אם נפגשנו והרגשתם שזה זה – מצוין! עכשיו נדבר קצת על הניסיון. לניסיון כמובן יש המון חשיבות, על אחת כמה וכמה אם מדובר בצילום חתונות ואירועים. אל האירוע שלכם אביא לידי ביטוי את הניסיון העשיר שישי לי, אבל מעבר לכך, חשוב לי להעניק לכם יחס אישי, להיות במקום הנכון ובזמן הנכון, להתאים את סגנון הצילום לטעמכם ולקלוע בדיוק למה שאתם רוצים ומצפים. לדעת מתי ללחוץ ומתי לשחרר ולזרום – עניין שהוא לא פחות חשוב.

צילום חתונה זו אומנות בעיניי

הרבה שואלים אותי מה אתה הכי אוהב בעסק שלי? ואני תמיד עונה – הסיפוק האדיר בעבודה. התגובות של הזוגות המאושרים שאני מצלם, אחרי שנקשרתי אליהם, מרגשות אותי בכל פעם מחדש. מבחינתי צילום חתונה זו אומנות, וכשהיא נוגעת במישהו וגורמת לו להתלהב- זה וואו! לכן, כדי שתהיו מרוצים מהתוצאה, אני משתמש בציוד איכותי ומתקדם כדי ליצור תמונות חדות ובאיכות גבוהה, כאלה שיעוררו בכם זיכרון מופלא, גם בעוד שנים רבות כשתתבוננו באלבום שלם, כאלה שיגרמו לכם להתרגש בכל פעם מחדש.

 
יניב כהן דינמיקה סטודיו
 

בואו ניפגש

אתם מוזמנים להיפגש איתי, להתרשם מאלבומים שצילמתי בחתונות אחרות, ולשאול אותי כל מה שעולה בדעתכם. אשמח לענות לכם על כל שאלה ובקשה. אז בואו נקבע פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות. הקפה עליי: 053-5983996

שלכם,
יניב